Wybierz język

Instalacje chłodnicze

  • Dostawa i montaż kompletnych instalacji chłodniczych, w tym dostawa i montaż sprężarkowych i absorpcyjnych urządzeń chłodniczych, armatury, rurociągów oraz izolacji zimnochronnych,
  • Montaż systemów chłodniczych dla potrzeb obiektów użyteczności publicznej oraz procesów technologicznych w obiektach przemysłowych z zastosowaniem najnowszych technologii i optymalnych rozwiązań projektowych.

 

 

 

 

  • Firma „ADL-INSTAL POLSKA” oprócz wykonawstwa zamówień oferuje także wycenę realizacji zamówień. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym działem ofertowania.
  • Dane do kontaku znajdzicie Państwo po prawej stronie, możecie Państwo również skorzystać z formularza zamieszczonego poniżej.
  • Po otrzymaniu zgłoszenia pracownik naszego biura skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów realizacji wyceny.

 

Sekretariat
tel. +48 537.999.907
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przydatne linki

Kontkt z nami

Załęże 43
38-223 Osiek Jasielski
NIP 6852328786
KRS 0000569020
+48 537.999.907
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Please publish modules in offcanvas position.