Wybierz język

Odwierty w betonie

Wykonujemy cylindryczne odwierty wiertłami diamentowymi w każdym rodzaju betonu pod dowolnym kątem w stosunku do podłoża.

Zastosowanie techniki diamentowej pozwala osiągnąć precyzyjny odwiert niezależnie od tego czy wiercenie odbywa się w betonie, betonie zbrojnym, wibrowanym, strunobetonie, murze, podłodze, suficie, ścianie, poziomo czy pionowo – wszystko to nie stanowi żadnego problemu.

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem renomowanej firmy HILTI oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi warunkami budowy. Wykonujemy prace, które nie mogą być wykonane znanymi technikami albo, które pociągają za sobą ogromne koszty finansowe i materialne.

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta, aby wyeliminować niepotrzebne koszty!

Zlecenia przyjmujemy z terenu całej Polski.

Co daje zastosowanie techniki diamentowej:

  • Dużą zaletą wiercenia w betonie przy zastosowaniu techniki diamentowej jest krótki czas wykonania nawet głębokich otworów o dużych średnicach.
  • Diamentowe wiercenie jest metodą pozwalającą na bezpieczne i bezwstrząsowe wykonanie otworu bez obawy naruszenia struktury nośnej konstrukcji.

 

 

  • Firma „ADL-INSTAL POLSKA” oprócz wykonawstwa zamówień oferuje także wycenę realizacji zamówień. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym działem ofertowania.
  • Dane do kontaku znajdzicie Państwo po prawej stronie, możecie Państwo również skorzystać z formularza zamieszczonego poniżej.
  • Po otrzymaniu zgłoszenia pracownik naszego biura skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów realizacji wyceny.

Sekretariat
tel. +48 537.999.907
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przydatne linki

Kontkt z nami

Załęże 43
38-223 Osiek Jasielski
NIP 6852328786
KRS 0000569020
+48 537.999.907
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Please publish modules in offcanvas position.